Έτοιμη η υποψηφιότητα της “ανεξάρτητης συμμαχίας πολιτών”- τα ονόματα των υποψηφίων

Ειδήσεις Μεσσηνία

Κατατέθηκε σήμερα-κατά τις πρωινές ώρες- ο φάκελος υποψηφιότητας του συνδυασμού “ανεξάρτητη συμμαχία πολιτών” του Μιχάλη Αντωνόπουλου, για τον δήμο Καλαμάτας.

Ο συνδυασμός κατέρχεται στις εκλογές με τη μέγιστη πληρότητα (63 συνολικά στελέχη) και κυρίως την ποιότητα  ενός ανεξάρτητου συνδυασμού στη μάχη για τα σοβαρά θέματα των δημοτών και την αναβάθμιση του Δήμου Καλαμάτας.

Θυμίζουμε πως οι δημοτικές και περιφερειακές εκλογές είναι προγραμματισμένες για τις  Μαϊου και ο αξιόλογος και εκσυγχρονιστικός συνδυασμός του Μιχάλη Αντωνόπουλου φιλοδοξεί σε υψηλό ποσοστό και τη μεγαλύτερη δυνατή εκπροσώπηση στο Δήμο.

Ακολουθεί αναλυτικά ο συνδυασμός του  Μιχάλη Αντωνόπουλου με όλα τα ονόματα των 63 υποψηφίων…

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας ΑΡΙΟΣ

1. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Άριος)
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας ΑΡΦΑΡΩΝ
1. ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Αρφαρών)
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας ΘΟΥΡΙΑΣ
1. ΚΟΥΛΙΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Θουρίας)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
5. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
6. ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
7. ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
8. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)

9. ΓΚΡΑΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
10. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
11. ΔΑΜΗΛΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
12. ΔΑΦΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
13. ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
14. ΔΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
15. DUFRESNE SYLVIE MARIE CLAUDE ΤΟΥ JACQUES (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
16. ΖΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
17. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
18. ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
19. ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
20. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
21. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
22. ΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
23. ΚΟΥΜΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
24. ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
25. ΛΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
26. ΜΑΛΑΒΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
27. ΜΑΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
28. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
29. ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
30. ΜΠΑΡΝΑΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)

31. ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
32. ΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
33. ΜΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
34. ΜΠΟΥΡΕΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
35. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
36. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
37. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΕΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
38. ΠΑΠΑΔΑΜΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
39. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
40. ΠΕΤΡΕΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
41. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
42. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΙΖΙΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
43. ΡΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
44. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
45. ΣΑΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
46. ΣΙΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
47. ΣΠΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
48. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
49. ΣΤΟΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
50. ΣΩΤΗΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
51. ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)

52. ΤΣΟΥΚΛΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
53. ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
54. ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
55. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια
Καλαμάτας)
56. ΧΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
57. ΧΡΗΣΤΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
58. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)
59. ΨΑΡΡΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλαμάτας)

image_pdfimage_print